Sídlo spoločnosti Bulk Trans
Sídlo spoločnosti Bulk Trans

O nás

Bulk Trans s.r.o. je dopravná spoločnosť, ktorá splní všetky vaše logistické požiadavky. Ponúkame medzinárodnú nákladnú dopravu, hlavne prepravným prostriedkom, navesovými silami, kontajnerovú dopravu, skladovanie a prekládku.

Bulk Trans s.r.o. je rodinná firma s mnohoročnými skúsenosťami v oblasti transportu sypkých materiálov. Spoločnosť má okolo 30 zamestnacov.

Kvalita služieb, bezpečnosť a naši zamestnanci sú pre nás kľúčové faktory.

Súhra týchto faktorov je veľmi dôležitá pre udržanie spokojnosti a vytvárania pridanej hodnoty pre našich zákazníkov. Sídla našich kľúčových klientov sa nachádzajú v štátoch Beneluxu, Francúzsko, Nemecko, Anglicko.

Našim krédom je neuspokojiť sa s veľmi dobrým, snažíme sa o dokonalosť!

Kvalita - Bezpečnosť - Životné prostredie

Kvalita, bezpečnosť a životné prostredie sú pre nás prioritou. Tu máme vysoké štandardy a požiadavky. Sme držitelia certifikátu KIWA.

Že kvalita životného prostredia je pre nás veľmi dôležitá nasvedčuje aj to, že sme nakúpili Euro 6 kamióny a teraz už máme 95 % celého vozového parku vybaveného kamiónmi Euro 6.

Pri zaškolovaní našich vodičov sa kladie veľký dôraz na ekonomický úsporný štýl jazdy. Čo zaručuje ekologicky priaznivý vplyv na životné prostredie.

 

Bulk trans